içinde ,

Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Sade evlilik teklifi fikirleri görünüşe göre her anın sosyal medyaya layık olması gerektiği bir çağda, birçok insan tekliflerini gösteri yapmak için baskı hissedebilir. Ancak partnerinizin daha rahat bir soru sormayı tercih edeceğini düşünüyorsanız, sade evlilik teklifi fikri, nişanınıza ikiniz için de özgün bir şekilde girmenize yardımcı olabilir. Artı, birinden seninle evlenmesini istemenin en iyi yanlarından biri, teklifin -ya da düğün planlamasının- ne kadar cömert ya da basit olursa olsun, temel her zaman aynıdır: gerçek aşk.

İpucu: Söyleyeceklerinizi önceden hazırlarsanız, bu fikirler daha akıcı olacaktır. Partnerinizle ilgili sevdiğiniz her şeyi, paylaştığınız komik veya dokunaklı anları, hayatınızın geri kalanını neden onunla geçirmek istediğinizi veya sizin için önemli olan her şeyi yazın. Ardından, bir senaryo yazın ve aynanın önünde pratik yapın. Ve gerçek teklif sırasında konuşmanızı kelimesi kelimesine okumazsanız endişelenmeyin, çünkü sevginiz sorunuz tarafından farkedilemeyecek kadar dikkati dağılacaktır.

12 Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Evden dışarıya ve aradaki her şeye kadar, burada yaratıcılığınızı ateşleyecek ve büyük anın tatlı bir sadelikle parlamasına izin verecek 12 evlilik teklifi fikri var.

1. Tatlı ile sade evlilik teklifi

Tatlı ile sade evlilik teklifi

Şeften Evlen benimle yazması için biraz şekerli sos kullanmasını isteyerek restoran müşterilerinin ve özel birinin gecelerini aydınlatın. Paylaştığınız tatlı tabağında. İster yaratıcı bir teklif fikri için masanıza gelen tatlıya yüzüğü destekleyin, ister eşiniz tabağın içindekileri işlerken o kadifemsi küçük kutuyu açın.

2. Magnetlerle evlilik teklifi

Magnetlerle evlilik teklifi

Yeterince harf mıknatısı satın al Benimle evlenir misin? Buzdolabının ön tarafında. Ardından, partnerinizden size bir atıştırmalık hazırlamasını isteyin ve bu sürpriz teklifle sinirlerinin çabucak neşeye dönüştüğünü keşfedin.

3. Bir aile toplantısında

Bir aile toplantısında

Sıkı sıkıya bağlı bir arkadaş grubunun (veya ailenin) parçasıysanız ve onların varlığının teklifinizi yükselteceğini düşünüyorsanız, herkesin bir arada olacağı büyük isteği planlayın. Sevdikleriniz sizinle ve partnerinizle aynı odadayken, nefesinizi toplamak için bir dakika bekleyin, ardından klasik cam şırıltısını yapın ve romantik konuşmanıza başlayın.

4. Gül içinde yüzük

Gül içinde yüzük

Çok az şey güzel bir kırmızı gülden daha romantiktir. Yüzüğü gül yapraklarının içine gizleyin ve hassas bir anda kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşınıza sunun. Ayrıca, o gülü bir kitabın içinde yassılaştırarak hatıra olarak saklayabilirsiniz.

5. Tatilin son günü

Tatilin son günü

Hiç kimse bir tatilin son gününü sevmez, öyleyse neden sevginizi varış yerindeki favori bir noktaya götürüp soruyu patlatarak üzerine biraz neşe serpmiyorsunuz?

6. Bir hediye yapın

Bir hediye yapın

Yüzük kutusunu göze çarpmayan bir kutuya koyup sararak hediye veren bir tatil için teklifinizi düzenleyin. Ardından tatile veya etkinliğe bağlı olarak, o kutuyu saksının yanına koyun, doğum gününde eşinize iletin ya da Sevgililer Günü’nde açtıkları son hediye yapın.

7. Gün batımında yürüyüşün zirvesi

Gün batımında yürüyüşün zirvesi

Aktif çiftler, zirvede nişanlanarak bir yürüyüş parkurunun tepesine ulaştıklarında endorfinlerini yükseltebilirler. Bunu mükemmel bir teklif haline getirmek için soruyu gün batımına zamanlayın, ancak hava kararmadan arabanıza geri dönmek için yeterli zamanınız olduğundan emin olun (önce güvenlik!).

8. Evcil hayvanlarınızı dahil edin

Evcil hayvanlarınızı dahil edin

Siz ve müstakbel nişanlınızın kürklü bebekleri varsa, yüzüğü yakalarından birine güvenli bir şekilde takın ve akıllıca sevginizi kontrol etmesini sağlayın. Sevimli bir evlenme teklifi hikayesi için “Fuffy’nin tasması biraz dar olabilir bence. Ne düşünüyorsun?” ve yemi yemelerini umarlar.

9. Fotoğraf albümü önerisi

Şimdiye kadar ilişkinizden en sevdiğiniz anları anlatan bir fotoğraf albümü yapın. Ardından, son fotoğrafın Benimle evlenir misin ? Yazan bir işaret tutan bir görüntünüz olduğundan emin olun. veya bu sorunun tercih ettiğiniz versiyonu.

10. Kumda yazılı

Denize yakın yaşıyorsanız, neden sahilde gün batımı pikniği yapmıyorsunuz? Kocanızın dikkati dalgalar ve büyüleyici gün batımı tarafından dağıldığında, basit ama romantik bir an için teklifinizi kuma yazmanız yeterlidir .

11. Sevgililer günü

Her ne kadar bariz bir seçim olsa da, bu zorlu yolda ilerlemek için söylenecek hala bir şeyler var. Nihai basit bir teklif fikri için, sevginize kalp şeklinde balonlar, yapraklar, mumlar, çikolata kutuları ile dolu bir oda ile hatırlayacağı bir V-Day verin ve o yüzüğü elinizde tutun.

12. Yıldızlarla söyle

Herkes yıldızları sever, özellikle de duvara veya tavana yapıştırabileceğiniz karanlıkta parlayan çeşidi. Romantik bir teklif fikri için, benimle evlenir misin? yatak odanızın tavanında. Sadece partneriniz uyuduğunda yattığınızdan emin olun, böylece tepkilerini kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Ayrılık Acısı Nasıl Geçer

Ayrılık Acısı Nasıl Geçer

Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar

Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar