Erkek Modu olarak, okuyucularımızın ve kullanıcılarımızın güvenini kazanan bağımsız raporlama, sıralamalar, veri gazeteciliği ve tavsiyeler yayınlıyoruz. erkekmodu.com’daki platformlarımız arasında Spor, Finans, Para, Otomobil, Teknoloji yer alır. Erkek Modu’nun merkezi İstanbul’dadır.

Yaratıcı ve Çeşitli

Erkek Modu olarak çok çeşitli yeteneklere ve geçmişlere sahip olduğumuza inanıyoruz. Herkese başarılı olma ve elinden gelenin en iyisini yapma fırsatı verilen davetkar bir iş yeri sağlamak için çalışıyoruz. Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık girişimimiz hakkında daha fazla bilgi edinin .

Bilgili ve Motive

Erkek Modu ziyaretçileri bize niyet ve amaçla geliyor. Amacımız, onları en iyi kararları vermeleri için bilgilendirmek ve ilham vermek için içerik oluşturmaktır.

Objektif ve Doğru

Erkek Modu , haberlerinde editoryal olarak bağımsızdır. Doğru, adil ve eksiksiz bilgi alışverişini sağlamak için etik gazeteciliğin değerlerini benimsiyoruz.

Kullanışlı ve Faydalı

Kullanıcılarımızın yaşamları için önemli olan çok çeşitli konularda haberler, sıralamalar ve öneriler sağlamak için gerçeklere dayalı verileri ve çeşitli kaynakları kullanırız.

Bize Ulaşın

Adres

Sekmen Medya
İstanbul

İletişim Bilgileri

Tel: (352) 421 40 70
Faks: (352) 421 80 38
[email protected]