içinde , ,

Sevgili Bulma Yolları

Sevgili Bulma Yolları

Bugün buradaki herkes muhtemelen aynı soruyu yanıtlamaya geldi: sevgili bulma yolları. Ve bu bazen imkansız gibi görünse de, gerçekten o kadar zor olmak zorunda değil. Bir kız arkadaş bulmak, özellikle çevrimiçi flört dünyası sayesinde kolaylaştı!

O özel bayanı bulmanın, birlikte vakit geçirmenin, seyahatlere çıkmanın, anılar biriktirmenin ve telefonda uyuyakalmanın bir yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ekibimiz, bir kız arkadaş bulmak için en iyi flört uygulamaları için favorilerimizi sıralamak ve günümüzün çılgın dünyasında nasıl bir kız arkadaş bulacağınıza gelince gizli sosu paylaşmak için burada.

Sevgili Bulma Yolları – 3 Adım

Bir kız arkadaşı nasıl bulacağımızla ilgili her zaman popüler olan soruyu yanıtlamaya gelince, ele almamız gereken çok şey var. Hayatınızdaki şeyleri doğru yapmakla başlar, ne tür bir kız aradığınızı bulmaya yol açar ve nereye bakacağınızı bilmekle biter. Şimdi sizin için tüm bunlara girelim!

Sevgili Bulma Yolları - 3 Adım

Adım 1 – Kendinizi uzaklaştırın

İdeal kız arkadaşının çıkmak isteyeceği türden bir insan olmalısın.

Bu ifadeyi tamamen kendi paragrafı yaptık çünkü BU KADAR önemli. Bir kız arkadaş aramaya başlamak için mükemmel olmanıza ve hayatınızın her yönüne sahip olmanıza gerek yok. Bununla birlikte, yakın bile değilseniz – nasıl bir kız arkadaş bulacağınızı araştırmadan önce kendiniz üzerinde çalışmak için biraz zaman ayırmaya değer. Harika bir kız arkadaş sizi daha iyi bir insan yapacaktır, ancak tamamlayıcı olmaları gerekir. Bir kadının seni düzeltmesini bekliyorsan, aşkı bulma şansın olmaz.

İşte bir kız arkadaş aramaya başlamadan önce kendinizi geliştirmeyi düşünmek isteyebileceğiniz birkaç örnek alan.

  • Sağlığınız – Buna yeme alışkanlıkları, kilo ve genel olarak kendinize nasıl baktığınız gibi şeyler dahildir.
  • Aklınız – Bir kız arkadaşa ihtiyacı olan biri misiniz? Eğer öyleysen, flört etmekte zorlanacaksın. Flört sahnesine atlamadan önce kendinizden memnun olduğunuz bir noktaya gelmek için zaman ayırın. Bunun için bize teşekkür edeceksiniz.
  • Mali durumunuz – Hayır, flört etmeye başlamak için zengin olmanıza gerek yok. Maddi durumu ne olursa olsun herkes sevgiyi hak eder. Bununla birlikte, mali durumları üzerinde iyi bir kontrolü olan insanlar daha çekicidir ve genellikle daha iyi ortak olurlar. Kötü harcama alışkanlıkları olan ve mali durumlarını kontrol etmeye saygısı olmayan bir kız arkadaş bulmak istemezsiniz. Zengin olmak ile mali durumunuzu kontrol etmek arasında büyük bir fark var. İyi kontrol, bir tasarruf planı, minimum anlamsız harcama, minimum borç veya en azından bu borcu ödeme planı, kötü satın alma davranışları vb. gibi şeyleri içerir.

Adım 2 – Ne tür bir sevgili istediğinizi belirleyin

Ne aradığınızı bilmiyorsanız, aradığınızı bulma konusunda çok fazla şansınız olmayacak! Birkaç dakikanızı ayırın ve bir kız arkadaşta ne aradığınızı bulun. Bir kontrol listesiyle fazla çıldırmamaya dikkat edin ve anlaşmayı bozanları, olması güzel olan şeylerden ayırdığınızdan emin olun. İdeal kız arkadaş söz konusu olduğunda, istekler ve ihtiyaçlar arasında büyük bir fark vardır.

İşte bunun temeline inmek için kendinize sorabileceğiniz birkaç soru. Burada biraz zaman geçirmeniz önemlidir, çünkü bu bir kız arkadaş bulma konusunda genellikle gözden kaçan bir adımdır.

  • Ne kadar kararlı bir ilişki arıyorum?
  • İlgilendiğim yaş aralığı nedir?
  • Çocuğu olan bir kız arkadaşa açık mıyım?
  • Konu içki içmek ve sigara içmek gibi şeyler olduğunda anlaşmaları bozan biri var mı?
  • Benimle aynı inanca sahip bir kız arkadaş mı arıyorum?
  • Yakınlarda yaşayan veya uzak mesafeli bir kız arkadaş edinmekle ilgileniyor muyum?
  • Bir kız arkadaşta aradığım belirli bir tarz veya kişilik var mı?

Adım 3 – Bir kız arkadaş bulmak için en iyi yerleri bilin

Muhtemelen zaten anlayabileceğiniz gibi, çevrimiçi kız arkadaş uygulamalarının aşkı bulmak için en iyi yerler olduğunu düşünüyoruz. Neden? Niye? Kısa sürede daha fazla seçenek görebildiğiniz için, tam olarak ne aradığınızı araştırın ve hangi kızların bekar olduğunu ve hangilerinin kararlı bir erkek arkadaş/kız arkadaş ilişkisi aradığını hemen bilirsiniz. Bu size kazanan bir kombinasyon gibi geliyorsa (ki olması gerekir), bu sayfayı geri kaydırmanızı ve size en uygun seçeneklerden birini bulmanızı öneririz.

İnternetten başka nerede ve nasıl kız arkadaş bulacağına dair başka cevaplar var mı? Tabii ki! Bu harika seçeneklerin bir tonunu bu yazımızda özetledik ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Aşırı Kıskanç Erkek Psikolojisi

Aşırı Kıskanç Erkek Psikolojisi

Kız Arkadaş Bulmak İçin En İyi 16 Yer

Kız Arkadaş Bulmak İçin En İyi 16 Yer