içinde , ,

Kız Arkadaş Bulmak İçin En İyi 16 Yer

Kız Arkadaş Bulmak İçin En İyi 16 Yer

Kız arkadaş bulma günümüzde artık daha kolay ve zahmetsiz hale geldi, bu yazımızda herkesin sevgili bulmak için gidebileceği 16 yeri listeledik.

1. Spor salonu

Spor salonu

Spor salonundaki herkes bir ilişki bulmak için orada olmasa da, buna açık kadınlar olacak! Spor salonunda nasıl kız arkadaş bulacağınıza dair birkaç ipucu:

 • Fitness dersleri başlamak için harika bir yerdir. Oraya erken gidin ve insanlar daha fazla etkileşime girme eğilimindeyken birkaç dakika geç kalın.
 • Bir kız ilgileniyorsa, sizi tamamen ulaşılmaz hale getirebileceği için kulaklık takmayın.
 • Herkesle konuşun! Sadece ilgilendiğiniz kızlarla konuşmayı denemeyin. Personelle, diğer erkeklerle vb. konuşun. Bunun neye yol açacağını asla bilemezsiniz ve spor salonunda yabancılarla daha rahat konuşmanızı sağlar.

2. Okul

Okul
Photo by Camille Stromboni

Okulda değilseniz, bu geçerli değil! Ama okuldaysanız, sınıflarınıza biraz daha bakın. Bir kız arkadaş bulmak için harika bir yer okuldur çünkü muhtemelen zaten aynı yaş aralığındasınız ve zaten bazı ortak ilgi alanlarınız var.

 • Çalışma grupları oluşturmak (erkekler ve kızlarla birlikte) başlamak için harika bir yerdir ve en kötü senaryoda daha iyi notlar alırsınız!
 • Ders dışı etkinliklere katılın. Bunlar potansiyel kız arkadaş bulmak için altın madenleri.

3. İş

İş

Çoğu iş ortamında, iş arkadaşlarının çıkması sorun değil. Ek olarak, bir hizmet sektöründe çalışıyorsanız, muhtemelen aralarında çekici kadınların da bulunduğu tonlarca insanla etkileşime gireceksiniz.

 • Başınızı belaya sokacak hiçbir şey yapmamak için önce şirket politikalarınızı anladığınızdan emin olun.
 • İş yerinde işleri garip hale getirmemeye dikkat edin. İlgilendiğiniz biriyle doğrudan görüşmenizi öneririz (resmi bir tarihte sorun). Hayır derlerse, bir saniyede yapılır ve devam edebilirsiniz. Ancak süreci uzatırsanız, ofiste bazı garip durumlar yaratabilir.
 • Patronunuzla veya komuta zincirinizdeki biriyle (yukarı ve aşağı) çıkmaktan kaçının. Başka bir deyişle, sizinle aynı seviyedeki veya başka bir bölümdeki biriyle çıkın.

4. Arkadaşlarla takılmak

Bir kız arkadaşı nasıl edineceğinize gelince, arkadaşlarınız en iyi varlığınız olabilir. Bu konuda kontrol etmeniz gereken bütün bir rehber yazdık.

5. Çevrimiçi arkadaşlık uygulamaları

Çevrimiçi arkadaşlık uygulamaları

Kız arkadaş uygulamaları, bir sürü kadınla süper hızlı tanışmanın olağanüstü bir yoludur! Ve en iyi yanı, bu kızların aslında bir ilişki aradıklarını biliyorsun çünkü bunu profillerinde yazıyorlar. Tüm tahmin çalışmalarını ortadan kaldırır ve evden çıkmanıza gerek kalmadan dakikalar içinde potansiyel kız arkadaş adaylarıyla konuşmanızı sağlayabilir.

6. Gönüllü etkinlikler

Gönüllülük, bir kız arkadaş bulmak istemiyorsan bile yapması harika bir şey. Aynı şekilde, toplumlarını önemseyen birçok yüksek kaliteli kadını cezbetme eğilimindedir. Nasıl kız arkadaş edineceğinizi merak ediyorsanız ve kaliteli bir kız istiyorsanız, bu önde gelen bir seçenektir.

7. Topluluk spor ligleri

Bunlar, bir sürü kaliteli kadınla tanışmanın ve yeni arkadaşlar edinmenin BÜYÜK yolları. En iyi yanı, şehrinizde kimseyi tanımıyor olsanız bile katılabilirsiniz ve sizi bir takıma alırlar. Sporda harika değil misiniz? Sorun yok. Birçok takım sadece eğlenmek için oynuyor. Unutma, basketbol, futbol, ​​tenis, ​​bayrak futbolu ve daha fazlası gibi bakabileceğin bir sürü spor var.

8. Kahve dükkanları

Bir kafede sevgili bulmak aslında düşündüğünüzden daha kolay. Bu yerler her gün 1000’lerce kadın tarafından ziyaret ediliyor, bu da bolca seçeneğiniz olduğu anlamına geliyor. Yine de, bir sohbeti başlatmak için biraz kendinize güvenmeniz gerekecek.

 • Aynı anda aynı yeri sık sık. Bu, orada bulunan müdavimlerle daha fazla fırsat yaratabilir.
 • Bir sohbeti başlatmak için sorabileceğiniz bazı sorularınız var. “Sipariş ettiğin şey neydi?” “Bu kitap iyi mi?”
 • Bazı kadınların kahve almaya ve hızlıca dışarı çıkmaya ya da oturmaya ve rahatsız edilmemeye geldiklerini unutmayın. Hemen alıcı hisler almazsanız, hızlı bir şekilde devam edin.

9. Müzeler, sanat gösterileri ve kültürel etkinlikler

Bir kız arkadaşa nasıl sorulur sorusunu çözmek için harika bir yer bilmek ister misiniz? Kültürel etkinlikler. Zeki, yaratıcı ve benzersiz kadınları cezbederler ve her zaman konuşulacak şeyler vardır. Bonus puanlar: Paylaşabileceğiniz sergiler hakkında gitmeden önce birkaç ilginç şey öğrenin (her şeyi bilen biri gibi görünmeye çalışmadan).

10. Bakkallar

Evet, bakkalda potansiyel olarak sevgiliniz olabilecek kadınlara yaklaşabilir ve tanışabilirsiniz. Zor olan kısım, her zaman olduğu gibi, çevrimiçi flört dışında, kimin bekar olduğunu ve kimin aradığını bilmiyorsunuz. Ek olarak, bazı kadınlar bakkal gibi yerlerde insanlarla tanışmaya açık değildir. Ürünler, tarifler veya birlikte çalışabileceğiniz herhangi bir şey hakkında rastgele sohbetler başlatmak için hala harika bir yer.

11. Oyun salonları

Oyun oynamayı seven bir kız arkadaş edinmek, atari salonuna sık sık başladığınızda çok daha kolay hale gelir. Evet, bu yerler erkek ağırlıklı olacak, ancak günümüzde bu yerleri ziyaret eden çok daha fazla kadın var.

12. Konserler

 • Konuşabileceğiniz daha küçük konserler daha idealdir
 • Çalışmak için büyük bir grup veya büyük bir mekan olmak zorunda değil
 • Ne kadar süredir hayran oldukları veya grubu daha önce canlı görüp görmedikleri gibi şeyleri sorarak kolayca bir sohbet başlatabilirsiniz.
 • Sohbet etmek için bağırmanız gereken durumlardan kaçınmaya çalışın

13. Parklar

Kadınlar, park gibi açık olan ve etrafta birçok insan bulunan bir yere yaklaşıldığında kendilerini daha güvende hissedebilirler. Parkta yeni bir kız arkadaşla tanışmaya çalışıyorsanız, işte bazı ek ipuçları:

 • Geceleri parkta asla bir kadına yaklaşma
 • Sadece etrafta bir sürü insan varken yaklaşın, böylece kendini daha rahat hissedecektir.
 • Parkta birinin üzerine gelmeyin veya onu kovalamayın; onlarla konuşmak istiyorsan doğrudan konuş ki ürkütücü görünmeyesin

14. Açık mikrofon geceleri

Bu etkinlikler harika bir atmosfere sahiptir ve genellikle soğuk barlarda veya kafelerde yapılır. Sadece kaynaştığınızdan ve insanlarla konuşmak için gerçekten çaba gösterdiğinizden emin olun, yoksa bütün gece masanızda tek başınıza oturursunuz.

15. Oyun geceleri

Nasıl kız arkadaş edinilir sorusuna en sevdiğimiz cevaplardan biri de oyun geceleri! Barlar ve kafeler artık düzenli olarak masa oyunu geceleri, trivia ve benzeri şeylere ev sahipliği yapıyor. Bunlar yeni arkadaşlar edinmenin ve kadınlarla tanışmanın olağanüstü yolları çünkü oradaki herkes arasında neredeyse etkileşimi zorluyorlar.

16. Festivaller ve özel etkinlikler

 • Olan benzersiz şeyleri bulmak için yerel etkinlik takviminizi arayın
 • Etkinlik kültürel bir etkinlikse, ne yapacağınızı öğrenmek için önce biraz ev ödevi yapın.
 • Erken kayıt olun, özellikle etkinlik içinde yapabileceğiniz interaktif şeyler varsa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Sevgili Bulma Yolları

Sevgili Bulma Yolları

nofap nedir

NoFap Nedir ve Faydaları Nelerdir?