içinde , , , ,

Bad Boy: Kadınlar Neden Bad Boyları Seçerler?

Bad Boylar

Kızlar, sadece “bad boy” olarak etiketlendikleri için kötü erkeklerden tam olarak hoşlanmazlar. Aslında, çoğu bod boyun sahip olduğu nitelikleri, daha iyi ve daha zarif erkeklerin niteliklerine göre beğeniyor. Daha fazla araştırma yapmak isterseniz, Harvard Üniversitesi’nden “Bad Boys” ile ilgili bu çalışmayı bulduk.

Bu makalede bad boy ne demek açıklayacağız ve nasıl bad boy olunacağını derinlemesine inceleyeceğiz. Kadınlar neden kötü erkeklerden hoşlanıyor tüm gerçekleri birlikte öğreneceğiz.

Kadınlar neden kötü davranan erkek yani bad boyları seviyor diye merak ediyor olabilirsiniz, bunun nedenini mantıklı bir şekilde açıklayacağız ve sizde kadınlara hak vereceksiniz.

Başlamadan önce bad boy ne demek tanımlayalım.

Bad Boy Ne Demek

Bad boy kelime anlamı olarak kötü çocuk demektir. Bad boylar genellikle kendinden emin, cesur, baskın ve iddialı olarak tanımlanır. Bu özellikler onlara güçlü bir kişilik verir, bu da kimsenin kendilerini zorlamasına izin vermeyeceklerini gösterir, bir beyefendinin tam tersidirler.

Bad Boy Ne Demek

Bad Boyların Özellikleri

Bad boyların özellikleri hakkında kısaca konuşmak gerekirse; onlara saygı duyulur ve kimse onlarla uğraşmaya cesaret edemez.

Bad Boyların Özellikleri

Bu tür “maço” özellikler, aşağıdaki nedenlerden dolayı bazı kadınlar için çekici olabilir;

1. Koruyucu ve güven veren çerçeveleri vardır

Kötü erkekleri çekici yapan şeylerden biri de kadınlarını koruma kapasiteleridir. Ve hepimiz biliyoruz ki, kadınlar dayanabileceklerini ve bir sorun olduğunda güvenebileceklerini bildikleri bir erkeğin yanında olma fikrini severler.

2. Bad boylar ne isterlerse onu yaparlar

Bad boylar kendinden emin ve dürüsttür. Kendilerinin farkında değiller ve bir kızla flört etmekten veya kızdırmaktan korkmuyorlar. Kötü çocuklar ne istediklerini açıkça söyleme eğilimindedir ve “hayır”ı cevap olarak kabul etmezler.

Bad boy tipini çekici kılan şeylerden biri drama eksikliğidir. Tereddüt etmeden istediklerinin peşinden giderler ve reddedilirlerse üzülmezler.

Reddedilmelerden kolayca kurtulabilirler ve zamanlarını ortalıkta dolaşarak veya kendilerine acıyarak harcamazlar.

3. Bad boylar bir ilişkide ne istediklerini bilir

Kötü çocuklar özgün ve basittir. Drama ve saçmalık için çok çabalamazlar. Çoğu, bir ilişkide yanlarında birinin olması, flört edip çıkmak ya da sadece sevişmek gibi bir ilişkide ne istediklerini bilir.

Gösteriş yapmak veya kimseyi memnun etmek için değil, kendi ihtiyaçlarını karşılamak için ilişkilere girerler. Ve kararlı yapıları nedeniyle, ne olmasını istedikleri konusunda kararlıdırlar ve hiç tereddüt göstermezler veya biraz tereddüt ederler.

Abartmaya ya da rol yapmaya gerek görmezler. Kim olduklarıyla yaşayabilirler.

İyi adamların kadınları tiksindiren bir yanı varsa o da çoğunun kılık değiştirmiş bencil erkekler olmasıdır. Güzeller çünkü bir gündemleri var. Ya da kim olduklarını göstermekten çok korkarlar.

Ama kötü erkeklerle kızlar neyle uğraştıklarını bilirler ve gerçekliği takdir ederler.

4. Bad boylar kadınları etkilemeye çalışmaz

Bad boylar kendilerinden emindirler – nasıl giyindikleri, nasıl davrandıkları ve hatta konuşma tarzları hakkında. Kimseyi etkilemeye çalışmazlar, gerçek yüzlerini göstermeyi tercih ederler.

5. Bad boylar etkilemeye çalışmazlar, kendileridirler.

Onları garip bir durumda görme şansınız çok az. Kadınlarını memnun etmek için biraz çaba gösterseler de, daha rahat oldukları şeyi yapma olasılıkları daha yüksektir.

6. Az laf çok iş

Çok fazla konuşan bad boy tipi bir adam bulmak pek olası değildir. Bad boylar nadiren günleri hakkında konuşurlar. Hobileri, ilgi alanları, hafta sonu planları ve diğer gündelik konular hakkında konuşmayı tercih ederler.

Ayrıntılara nadiren girerler. Ancak, bir kıza gerçekten bağımlı olan kötü bir çocuk çok iyi bir dinleyici olabilir. Üstelik kalbini birine açan, planlarından, hayallerinden bahseden kötü bir çocuk belki de bu dünyadaki en içten şeylerden biridir. Ve kötü bir çocuğun bu kadar çok şeyi ortaya çıkarabilmesi için çok şey gerekir.

7. Doğal bir özgüvene sahiptirler

Risk alan, heyecan arayan hayvanlardır. Kötü bir çocuk bir kızla konuşmak isterse, gerginliğe rağmen ayağa kalkar ve yürür. Numarasını isterse, açıklığa kavuşturur. Onunla birlikte saklanmak ya da dayak atmak yok ve bu tür cesaret kadınları çok heyecanlandırıyor.

Kötü bir çocuktaki en çekici özellik, kendine güvenidir.

Güvenimizi paraya, statüye, güce ve görünüme bağlıyoruz. Kötü çocuk zaten sahipken, ortalama erkekler güvenlerini artırmak için bu doğrulamalar için köle olacaklar.

Kadınlar, erkeklerin güvenini sorular ve retlerle test edecekler. Sahteleri gerçek anlaşmalardan ayırmanın yolu bu. Çünkü bir erkeğin öz değeri onların gözünde en önemli özelliktir. Hiçbir kadın kendinden daha az kendine güvenen erkeklerle ilgilenmez.

8. Onlar tahmin edilemez

Ne yapacaklarını bilmiyorsun. Kötü çocuklar toplumsal kurallara uymazlar veya toplum baskısına boyun eğmezler; kendi ritmine göre yürüyorlar. Sürpriz unsuru hanımların ilgisini çeker.

Öte yandan, tipik erkekler çok katıdır. Kadınların onları anlaması uzun sürmez.

9. Benzersizlerdir

İyi adamlar öne çıkmaktan korkarlar ve çoğu zaman kalabalığın içinde başka bir adam olarak kalırlar.

Kötü çocukların kendi tarzları, kişilikleri, inançları ve kendi yaşamları vardır. Orijinal ve ayırt edici. Hemen, kadın beynini uyandırır.

10. Onlar bağımsız

Onların uğraşları ve hobileri vardır ve hayatları kadınlardan önce gelir. Onlara üstünlük sağlar çünkü hanımların peşinde koşması gerekenler gibi hissetmelerini sağlar.

Ayrıca, onları sabitlemek zor. Dişiler asla kötü bir çocuğu tam olarak kavrayamazlar ve bu meydan okumayı severler. Onlar için sinir bozucu ama heyecan verici.

11.Kadınları güzel hissettiriyorlar

Bir kadın ne kadar güçlü ve bağımsız olursa olsun, her zaman kendisinden daha güçlü bir erkeğe boyun eğmeyi tercih edecektir. Sorun şu ki, bu tip erkekleri günümüzde bulmak kolay değil.

Kadınların feminen olabilmeleri için erkeklerinden gelen maskülen enerjiyi hissetmeleri gerekir.

12. Çok fazla çabalamıyorlar

Bir kadın ilgilenmiyorsa, kötü adamların çekip gitmekte hiçbir sakıncası yoktur. Onların zihniyeti farklı. Kendilerini değil, başka birinin eksik olduğunu düşünüyorlar. Umutsuz olmak yerine, birçok başka seçenekleri olduğunu biliyorlar.

Yine, bu başka bir güven işaretidir ve kadınları merak ettirir, özgüvenlerinin nereden geldiğini merak eder.

13. Onlar tehlikeli

Tehlike, kadın ilkel arzularını tetikler. Dövmeler, piercingler, sigara içmek, kaslar, çılgın saçlar, düşünceli gözler, derinden gelen alçak ses, bilinçaltında kadınlara bir erkeğin güçlü ve korunmaya muktedir olduğunu söyler.

14. Asla sıkıcı değiller

Kötü çocuklar sorun çıkarmaktan korkmazlar.

Kadınlar bununla başa çıkabilir. Dayanamadıkları şey sıkıcı adamlar ve sıradan yaşam tarzlarıdır. Dramayı tercih ederler. “Lütfen beni bir roller coaster yolculuğuna çıkar!”

15.Onlar baskın

Gerektiğinde, gerçek hayatta ve bir kadın için inanılmaz derecede seksi olan yatak odasında kontrolü ele alabilirler.

Ayrıca bu bir liderlik özelliğidir ve liderler ortaklarının kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.

Kötü bir çocuğun özü

Hayatlarında önce gelirler ve hikayelerinin ana karakterleridir. Bunu koymanın en iyi yolu bu.

Bazen narsist, çoğu zaman bencil görünürler ama hey, kimse kusursuz değildir. İyi adamlar farklı değil. Sadece ona sahip olmaya cesaretleri yok.

Ne kötü bir çocuk değil

Lütfen onları deri ceketli ve güneşlikli bir motosiklete binen bir adamla karıştırmayın. Bu aşırı basitleştirilmiş bir tanım.

Kötü çocuk deyince aklıma California’dan Hank Moody geliyor. Düzensiz bir çapkın ama düzgün bir insan.

Kötü çocuklar hassas, savunmasız ve hatta bir aile babası olabilir. Onlara kötü bir temsilci verildi. Elbette, pislikler ve baş belası olabilirler ama kötü değiller.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Duygularınızın Sizi Kontrol Etmemesi İçin Duygularınızı Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Duygularınızın Sizi Kontrol Etmemesi İçin Duygularınızı Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?