içinde

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Tüm erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler var. Belki kulağına “Kıvrımlarını seviyorum” diye fısıldıyor ya da ne kadar harika hissettiğini söylüyor. Sözlerinde, deneyimi daha da şehvetli ve tahrik edici kılan bir şey var. Sözleri ister tatlı ister yaramaz olsun, her şeyi daha iyi hale getirir. Ama erkeklerin sevişirken duymak istediği sözlerin ne olduğunu düşündünüz mü? Erkeklerin düştüğü sözler, kocanıza cilveli sözler ve erkeğe çılgın sözler arıyorsanız bu yazımızda bulacaksınız.

Seks sırasında bir monolog duymaları gerekmez, ancak arada sırada küçük ifadeler ve iltifatlar bir erkeğin kendine olan güvenini artırmakla kalmaz, aynı zamanda onları daha da tahrik eder.

Günün sonunda, erkeklerin yatakta ne duymaktan hoşlandıklarını bilmek konusunda kadınlar ve erkekler o kadar da farklı değiller. Erkekler de kadınlar da sevgi ve bağlantı arayan duygusal varlıklarız. Erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler sandığınız kadar şehvetli olmak zorunda değildir *yine de bu onların edepsiz konuşmayı sevmedikleri anlamına gelmez*.

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Erkeğin seni yatakta tatmin etmesini bekliyorsun ve o da senden aynısını bekliyor. Birbirinizi cinsel olarak tatmin etmek için bu ifadelerden bazılarını kullanmak cinsel yaşamınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir. Ve bunu kim istemez? Bir dahaki sefere sen ve erkeğin çıldırmaya başladığınızda bu ifadelerden bazılarını test edin. İşte erkeklerin yatakta duymak istedikleri sözler..

1. “Geliyorum.”

Sadece duymak istemiyorlar, komşularının da duymasını istiyorlar, o yüzden çığlık at. Her erkek seni orgazm ettiğini bilmek ister ve bunu ona açıkça orgazm olduğunu söylemekten daha iyi ne söyleyebilirsin, bilirsin seksi dışında?

2. “Bana karşı gelmekte çok iyisin.”

Bunun birçok erkek için bir çekişme noktası olduğunu biliyoruz, bu yüzden endişelenecek bir şeyimiz olmadığını bilmek güzel. Erkekler, çöp atmak gibi sıradan bir şey olsa bile, bir şey yaparken bunu duymak isterler. Erkekliğimize doğrudan meydan okuyan bir şey olduğunda, bu arzu on kat artar.

3. “Çok büyüksün.”

Bu, genel ağırlığımız ve çevremiz değil, doğrudan penisimizle ilgilidir. Hiç kimse, “Sen o kadar büyüksün ki, bedenlerimizin tasarlandığı bu ilkel insan etkileşimini seninle lojistik olarak yürütemem” diye duymak istemiyor.

4. “Vay canına, bu şimdiye kadar yaptığım en iyi seksti.”

Yine de demek zorundasın. Arkadaşın Sema’ya köftesinin korkunç olmasına rağmen güzel olduğunu söylediğin gibi söylüyorsan bunu anlayabiliriz. Çünkü kötü seks köfte gibidir: İkisi de iyi insanların başına gelen korkunç şeyler.

5. “Daha önce hiç böyle gelmemiştim.”

Guinness Rekorlar Kitabı rekor kırmanın beynimizin en temel kısımlarını gıdıkladığını fark eden adamlar tarafından başlatıldı. Vajinanızın kişisel orgazm şampiyonu olduğumuzu bilmek içimizi ısıtıyor.

6. “Kahretsin, az önce piyangoyu kazandın.”

Kelimenin tam anlamıyla. Bunu günümüzün herhangi bir noktasında duymayı çok isteriz. Penisimiz vajinadayken milyonlarca dolar kazandığımızı öğrensek daha da iyi olurdu.

7. “Bana ne istersen yap.”

Sizi hemen köpek stiline sokacağız.

8. “Böyle çok seksi görünüyorsun.”

Vay, ne? Erkekler seksi görünebileceklerini düşünmüyorlar çünkü biz erkeğiz. Yılın Adamı için kısa listede olmadığımız sürece, bu iltifat hoş bir şekilde beklenmedik.

9. “Ah, en iyi arkadaşım kapıda. Katılabilir mi?”

Evet. Tüm arkadaşlarınızı davet edin. Bu bir aldatma mı?

10. “Bütün vücudum titriyor.”

Bu, iyi yaptığımızın fiziksel kanıtı ve sadece numara yapmadığınızı biliyoruz.

11. “Sana oral s*ks yapabilir miyim?”

 Biz orada yatarken tüm işi yapıp yapamayacağını mı sordun? Evet.

12. “Bu o kadar güzeldi ki, bir planım olmasa da arkadaşlarınızla maç izlemek için bara gitmeniz umurumda bile değil.”

Yaptık, mükemmel orgazmı elde ettik.

13. Adını söyle

Bazı erkekler isimlerini söylediğinde buna bayılırlarŞimdi, eğer uzun bir isimleri varsa ya da ‘yaşlı adam’ isimleri varsa, pek iyi sonuç vermeyebilir. ‘Hakan’ veya ‘Barış’ adını bağırmak tam olarak bir külot damlalığı değildir. Adını kulağına şehvetli bir şekilde fısıldayabilir veya o noktaya geldiğinde çığlık atabilirsiniz. Her durumda, onu sevecek.

14. Gürültü yap

Seks sırasında bir şeyler söylemeyi sevmiyorsan, sorun değil. Fazla bir şey söylemene gerek yok, ama ses çıkarmak seni uzun bir yol kat edecek. Olmaması gereken tek şey susmak. Seks söz konusu olduğunda, sessizlik işlerin iyi gitmediğinin bir işaretidir. Kendinizden zevk alıyorsanız, bunu inleyerek, nefes nefese kalarak veya inleyerek ifade etmekten korkmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Nasil Ozguvenli Olunur

Nasıl Özgüvenli Olunur

İlk buluşmada ne konuşulur

İlk Buluşmada Ne Konuşulur?