içinde

Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar

Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar

Çoğu erkek, kadınların sadece erkekleri Brad Pitt,  büyük biseps ve Jeff Bezos’tan daha fazla parayla fark ettiğini düşünür.

Ama bu doğru değil. Bir odaya girdiğinizde o ilk izlenimi yakalarsanız, kadınlar sizi kolayca fark eder. Bu yüzden bu yazıda size kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar anlatacağım.

Kadınların Bir Erkekte İlk Baktığı 5 Şey

Dikkat edin çünkü bu makaleyi okuduktan sonra bir kadını tanımak çok daha kolay olacak.

#1 Kadınlar yüzünüze bakıyor

Kadınlar yüzünüze bakıyor

Burada tartışma yok. Yüzünüzü en iyi halinde tutuyorsanız, kendinize çok iyi baktığınız anlamına gelir.

Süper yakışıklı bir yüze mi ihtiyacınız var ? Hayır! Hepimiz Hollywood film yıldızı görünümüyle doğmayız. Kadınlar sadece bunu isteseydi, bu gezegende çok fazla bekar erkek fazlası olurdu!

Gerçekten ihtiyacınız olan şey, iyi bakım alışkanlıklarıdır. Bayanlara bakımlı sakalınızı (ister kısa ister uzamış sakal olsun) göstermek istiyorsunuz.

Ya da belki temiz tıraşlı bir görünüm tercih edersiniz – sadece tıraş sonrası şişlikler veya yüzünüzü rahatsız eden kırmızı lekeler olmadığından emin olun.

Ve sonra cildin kendisi var. Bazı erkekler hala cilt bakımı için ‘fazla erkeksi’ olduklarını düşünüyor. Tedavi aramadan önce akne salgını veya ağrı sorunu olmasını beklerler.

Gerçek şu ki, cildini 7/24 sağlıklı tutmak için doğru losyonu, temizleyiciyi veya yaşlanmayı geciktirici kremi bulmak her erkeğin sorumluluğundadır.

#2 Kadınlar gülümsemenize bakıyor

Kadınlar gülümsemenize bakıyor

Yüzünüzün en önemli kısmı o kadar değerli ki ayrı ayrı bahsetmeye değer.

Büyüleyici bir gülümseme, uzaktan bir kadına doğru el salladığınızın bir “hoş geldiniz” işaretidir.

Bu gülümsemeyi baştan çıkarıcı göz teması ve kendinden emin bir duruşla birleştirin mi? Bir kadını etkileme yolundasın.

ANCAK

Dişleriniz fark edilir derecede kirliyse gülümsemeniz de bir engel olabilir. Ya da daha kötüsü… rengi solmuş! Bu yüzden şunlara dikkat etmelisiniz:

  • Çok fazla kahve, çay veya şarap içmekten kaynaklanan lekeler (3-4 ayda bir diş hekiminize görünün).
  • Sigaradan kaynaklanan lekeler (sigarayı bırakmak için yeterli neden yokmuş gibi).
  • Belirli diş macunu markalarından veya çevresel kaynaklardan (örneğin su) çok fazla florür dişlerinizi koyulaştırabilir.
  • Yaşlandıkça dişler – dış mine tabakası zamanla aşınır ve doğal sarı rengi ( dentinin iç tabakasının ) ortaya çıkarmaya başlar. Yaşlandığınızda evde bazı diş beyazlatma ürünlerini düşünebilirsiniz.

#3 Kadınlar siluetinize bakıyor

Kadınlar siluetinize bakıyor

Burada siluet terimi, vücudunuzun AYRICA giysinizin ana hatlarını ifade eder. Kadınlar şaşırtıcı bir şekilde aşırı erkeksi bir silüete çekilirler:

  • Yerleşik bir göğüs.
  • Yalın gövde.
  • Güçlü omuzlar.

Adonis’in vücudu olmayan bizler için, bu görünümü elde etmenin en kolay yolu nedir? Takım elbise ceketi veya blazer ceket.

Pek çok takım elbise ceketi çeşidi vardır ve vücut şeklinize uygun olanı bulmanız önemlidir. Çuvallı takım elbise Amerika’da çok yaygındır çünkü üretimi ekonomiktir ve çoğu erkeğe uygundur. Yine de sizi en iyi şekilde gösterecek olan uyum değildir.

Yapılandırılmış bir ceket, kullanıcının omuzlarına ince bir dolgu ekleyerek onları daha büyük ve daha geniş gösterir. Takılmış bir ceket, kullanıcıya daha ince bir gövde görünümü vermek için ortaya doğru incelir.

Gösterişli bir ceket ararken çok sıkı bir uyumdan kaçınmaya dikkat edin. Bir ceket gömleğinizi ve vücudunuzu nazikçe örtmelidir. Bir ceket, düğmelendiğinde X şeklinde bir kırışık oluşturuyorsa, çok ileri gittiniz.

Aynı prensip, pantolonunuzu ceketinizle eşleştirirken de geçerlidir. Dar pantolon ve kot pantolonlardan kaçının – kas eksikliğine işaret eden çekici olmayan bir ‘kibrit çöpü’ silueti yaratırlar. Bunları, kaslı ama yalın bir siluet oluşturan dar kesim veya hafifçe sivrilen kesimlerle değiştirin.

#4 Kadınlar tarzınıza bakıyor

Kadınlar tarzınıza bakıyor

Büyürken bize bir kitabı asla kapağına göre yargılamamamız öğretildi. Gerçek şu ki, kadınlar (ve bu konuda erkekler) ne giydiğinize göre yargılar ve varsayımlar yaparlar.

İyi giyinmenin 3 temel bileşenini çivilemenin gücünü asla küçümsemeyin.

  • Uyum.
  • Kumaş.
  • İşlev.

Ayrıca kıyafetlerinizin durumunuz, yaşam tarzınız ve kişiliğiniz hakkında ne söylediğini de göz önünde bulundurun. Olgunluk, incelik ve tutku gibi olumlu mesajlar veren kıyafetleri seçmeye çalışın.

Uzun süreli bir eş arayan kadınlar, iyi bir sağlayıcı olabilecek erkekleri cezbeder – bu nedenle, yetişkin bir erkek gibi giyinmeyi bilmek, yerleşmek istiyorsanız yardımcı olur.

#5 Kadınlar kokunuza bakıyor

Kadınlar kokunuza bakıyor

Bu listedeki diğer tüm kategorileri yakalayabilirsiniz – ancak bir kadın kokunuzu beğenmezse, bunların hiçbiri bir şey ifade etmez.

Çoğu erkek, kokularını ‘nötr’ tutmak için deodorant kullanmaya razı olur… ama neden bir adım daha ileri gidip SEKSİ BİR KOKU KOKMASIN?

Bu bir gizem değil. Araştırmalar, harika kokmanın ve kolonya kullanmanın sizi kadınlar için daha çekici kıldığını kanıtlıyor.

Rutin olarak parfüm kullanma alışkanlığı edinin.

Mutlaka Oku: 2022’de En Seksi 10 Erkek Parfümü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

orta yaş krizi

Orta Yaş Krizi: Belirtileri, Nedenler ve Nasıl Atlatılır