içinde ,

İlişkinizde Nasıl Dominant Olabilirsiniz?

İlişkinizde Nasıl Dominant Olabilirsiniz?

Kadınlar genel olarak erkeklerin dominant olmasını isterler – bu onların kanlarında ve DNA’larındadır. Milyonlarca yıldır onu koruyacak ve onunla ilgilenecek güçlü bir erkeğe ihtiyaç duyarken, o yavruları büyütebilir, bir yuva kurabilir ve tüm aileye bakabilir.

Sorun şu ki, kadınların feminist hareketinden bu yana, kadınlar birdenbire ilişkilerde ve ev ortamında çok daha fazla güce aç hale geldi. Eşit ücret, eşit haklar ve her şeyde eşit talep, ailenin ataerkil yapısını büyük ölçüde alt üst etti.

Beni yanlış anlamayın – kadınlar eşittir ve daha iyi muamele görmeleri daha iyi. Ama aynı zamanda, birçok erkek için berbat çünkü kadınlar işi çok ileri götürüyor.

Yatak odasının size karşı ne kadar para kazandığıyla hiçbir ilgisi yok, ancak birçok kadın onu sessiz bir rekabet haline getirmek istiyor. Eğer aileyi geçindirecek kadar para kazanamıyorsanız ve o da çalışmak zorundaysa, bir anda ilgili kategoride birkaç basamak geri çekiliyorsunuz.

Bunun bir sorun olmasının nedeni, kadınların sadece saygı duyduğu ve güvendiği erkeklere oral seks yapmasıdır.

Peki onun saygısını korumak ve ilişkinizde baskın olmak için ne yapabilirsiniz?

Dominant Bir Erkek Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

#1: İyi bir sağlayıcı olun

Bunun bariz görünebileceğini biliyorum, ancak iyi bir sağlayıcı olmalısınız. Yapabildiğin ve yapabildiğin kadar parayı nasıl kazandığın o kadar da önemli değil. Onunla iş yapmayın – kendi başınıza yapın. Niye ya? Çünkü onunla yaparsan ve ayrılırsan, elinde hiçbir şey kalmaz. Ayrıca, tek sağlayıcı sizseniz, tüm parayı siz kazanıyorsanız, üzgün kıçınızı terk etmesi daha az olası olacaktır.

Bu üzücü bir gerçek, ancak para bir ilişkide hakimiyeti sürdürmede gerçekten büyük bir faktör oynuyor.

Ama bunu kendi yararına kullan. Sen bir adamsın. Oraya git ve para ejderhasını öldür ve o lanet şeyi eve getir…

Günümüzde, iyi bir sağlayıcı olmak, sadece iyi para kazanmak anlamına gelir- size, eşinize veya kız arkadaşınıza sağlamak için fazlasıyla yeterli.

Kendinizi ailede geçimini sağlayan kişinin yerine koyduğunuzda, size otomatik olarak daha fazla saygı duyacak ve ilişkiye hâkim olmak kolaylaşacaktır.

Zaten bir işi varsa, ondan daha fazla para kazandığınızdan emin olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Senden daha fazlasını kazanmaya başladığı an, işlerin yokuş aşağı gitmeye başladığı an olabilir…

Kulağa cinsiyetçi gibi geldiğini biliyorum ama gerçek bu.

Dominant Bir Erkek Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

#2: Önemli kararları alın

İlişkide olgun biri olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Tüm parayı idare eden ve esas olarak tüm büyük kararları veren kişi olun. Bütçe tutan ve harcamalarını kontrol eden kişi olun. Söylemesine izin ver, ama unutma, erkek sensin. Son söz sende. Beğenmezse, git kendine başka bir kadın bul. İnan bana- uzun vadede memnun olacaksın.

Burada ciddiyim. Ailede pantolon giyen kontrolcü bir eşe sahip olmak istemezsiniz. Böyle bir kadından çocuklarınız varsa, boşanmayla sonuçlanabilir ve hayatınızın geri kalanında onun tavrı ve çılgınlığıyla uğraşmak zorunda kalırsınız. Bunu yapma.

Bir ilişkiye bu şekilde hâkim olursunuz. En iyi kararı vermiş olsanız da olmasanız da kararları siz veriyorsunuz ve kararları doğru veriyorsunuz.

Onun için bu konuda bir pislik olmak zorunda değilsin. Sadece gerektiğinde ayağını yere koy ve geri adım atma. Bu kadar çılgın olan şey, çoğu kadının yerlerine konmak istemeleri ama bunu asla kabul etmemeleri.

Burada politik olarak çok yanlış konuştuğumu biliyorum ama cidden, seni arıyorum kardeşim. Kontrolcü bir kadının hayatını nasıl mahvedebileceğini bildiğimde, politik olarak doğru olmak umurumda değil.

Sonuç olarak, yeterince para kazanmak için mücadele ediyorsanız, zaten bir ilişki içinde olmamalısınız. Yapmanız gereken şey, finansal hareketinizi bir araya getirmek ve SONRA yeniden buluşmaya başlamak.

#3: Alfa erkeği olun

Alfa erkeği olmanın ne demek olduğunu açıklamama izin verin. Randevuya çıktığınızda, bir kadının hiçbir şey için ödeme yapmasına asla izin vermezsiniz. Ayrıca, geceyi önceden planla, böylece onun yapmasına gerek kalmaz. Sen lidersin. Size lider olarak bakmanız gereken arkadaşlar, yoksa yeni arkadaşlar edinirsiniz.

Hemen hemen saygı talep ediyorsunuz. Kendinize saygı duyuyor ve onurlandırıyorsunuz. Çalışırsın. Çok iyi durumdasın. Sizinle fiziksel, sözlü veya başka bir şekilde uğraşan herkesi alt edebileceğinize dair bir tavrınız var- yapamasanız bile denerken ölürsünüz. Ben burada sadece tavırdan bahsediyorum.

Kendine güvenen bir adamsın, ama sadece ailenden daha fazlası olan ve tüm arkadaşlarını içeren kabilene göz kulak oluyorsun.

Ek olarak, kendini geliştirme ve kişisel gelişimle ilgileniyorsunuz ve yaptığınız her şeyde olabileceğinizin en iyisi olmaya çalışıyorsunuz. Ama aynı zamanda, bir şeyi emerken kendinize gülebilirsiniz.

Sen gerçeksin. Sen dürüstsün. Yüksek dürüstlüğe sahipsiniz. Zor şartlar sizi ondan alıkoymadığı sürece çoğu zaman sözünüzü tutarsınız.

Bu, arkadaşım, bir alfa erkek. Ve bu, arkadaşım, kadınların ağzına akan erkek tipidir.

Alfa erkek benliğinizi kucakladığınızda, doğal olarak baskın olan sizsiniz- ama sadece kız arkadaşınızla ve yatak odanızda değil, hayatta da.

Alfa erkeği olun

#4: Daha fazla oral seks yapın

İlişkide baskın olan siz olduğunuzda ve sizi bir alfa erkek olarak gördüğünde, size efendisine hizmet edebilmesi için pantolonunuzun fermuarını açmanız için size yalvaracaktır. Değilse, işte yapacağım şey…

Bana bir tane vermesini bile istemem. Onu buna doğru yönlendirirdim ve biraz talepkâr olurdum. Oral seks istediğinde, bu zayıf. O senin ve onun yapmasını istediğin şeyi yapacak. Baskın olmak bununla ilgili ve onun bakış açısına göre itaatkâr olmak da bununla ilgili.

Gerçek bir alfa erkeğiyseniz, bunu istemek zorunda kalmanız bile sorun olmaz. Bir yakalama 22 gibi ama iyi bir şekilde. Seni bir alfa erkeği olarak görüyor ve bu yüzden seni daha fazla şişirmek isteyecek. Bunu ne kadar çok yaparsa, o kadar itaatkâr hissedecek ve daha fazla yapmak isteyecektir- bir kısır döngü, evet.

Ama bu iyi, kısır bir döngü, sence de öyle değil mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Meşgul Bir Baba İçin Aktif Kalmanın İpuçları

Meşgul Bir Baba İçin Aktif Kalmanın İpuçları

Bütçenizi Kontrol Etmek İçin İpuçları

2022 İçin En İyi Bütçe İpuçları