içinde , , ,

Erkekleri Tahrik Eden Kadın Davranışları

Erkekleri Tahrik Eden Kadin Davranislari

Biz erkekleri tahrik eden şeylerin ne olduğunu merak ediyor musun? Belki yeni sevgilini etkilemeye çalışıyorsun ve biraz tavsiyeye ihtiyacın var. Şansınız içeride! Erkeği tahrik etmek için bu listemizi okuyunuz.

Erkekleri biraz gizemli buluyor musunuz? Eğer öyleyse, tek sen değilsin! Erkekleri tahrik eden kadın davranışlarını anlamak bir keşif olabilir, ancak aynı zamanda kafa karışıklığına da katkıda bulunabilir. Her erkeğin farklı olması ve kendi tercihlerinin olması yardımcı olmuyor!

Ancak, hayatınızdaki adamı biraz daha iyi anlamaya çalışmak için öğrenebileceğiniz bazı ortak eğilimler vardır. Elbette, bunlardan herhangi birini neden bilmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Erkekler hemen hemen hiçbir şeyi açmazlar mı?

Eh, bazıları yapar, ama erkeklerin ısınmak ve rahatsız olmak için sadece küçük bir et parıltısı görmeleri gerektiği bir efsanedir. Bazı erkekler için fazla zaman almayabilir, ancak genel olarak, bundan biraz daha karmaşık olma eğilimindedir.

Yani, erkekleri maksimuma çıkarmak istiyorsanız, okumaya devam edin.

Biz erkekleri tahrik eden şeyler nedir?

Hiç cinsel bir şey yapmasanız bile, sadece size bakarak onları çaresizce uyandıran erkekler için birkaç rastgele dönüş olup olmadığını hiç merak ettiniz mi? Veya cinsel bir durumda yapabileceğiniz, onu çılgına çevirecek türden şeyler?

Biz erkekleri tahrik eden şeyler nedir?
Erkekleri tahrik eden kadın davranışları

Bir erkek için, azdırma söz konusu olduğunda fiziksel görünüm çok önemlidir. Ancak görünüşler ve varlıklar tek başına bir erkeği tahrik etmez. Tüm farkı yaratan, sahip olduklarınızla ne yaptığınızdır.

Sadece karşı konulmaz olan erkekler için birkaç fiziksel dönüş var. Bunlar onu çıldırtan ve kendini bir duvara itmek istemesine neden olan türler, önce kasık, çünkü kendine hakim olamıyor. Ve henüz zor olmasa bile, hayal gücü, yapabilseydi size yapmak isteyeceği tüm şeylerin fantezileriyle yarışacak.

Mutlaka Oku: Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Tabii ki, yatak odasında bir erkeği neyin tahrik ettiğini öğrenmek de ilginç ve faydalıdır.

1. Transparan ve kısa giysiler

Bir erkeğe küçük bir göz atın ya da hiç beklemediği bir anda ona ince bir etekle biraz uyluk gösterin ve tek istediği daha fazlasıdır.

Tabii bu yarı çıplak dolaşmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Sadece biraz et yakmanız gerekiyor, gerisini merak etmesine yetecek kadar!

2. Yakın temas

Kendini hiç sevdiğin bir erkekle asansörde dururken buldun mu?

Yanına yakın durursan boğazında bir yumru olur. Arkasında durun ve nefesinizi ensesinde hissetmesine izin verin, boğazının altında bir yumru oluşacaktır.^

3. Kulağına fısıldamak

Ona söyleyecek bir sırrın varmış gibi davran ve ellerini kulaklarının önüne koy. Ona yumuşak bir şekilde bir şeyler fısıldarken dudaklarınızın birkaç kez kulak memesine değdiğinden emin olun.

Onu gıdıklamadan hafifçe fısıldadığınız sürece, anında çaresizce uyandığını hissedecektir. Bu, erkekler için daha az bilinen dönüşlerden biridir.

4. Dövmeler

Stratejik bölgelerdeki dövmeler, her erkek için büyük bir şans çünkü hayal gücünü çılgına çeviriyor. Dövmenin bir kısmını görebiliyorsa, ama tamamını göremiyorsa bu özellikle seksidir.

5. Yoğun göz teması

Başka bir yere bakmadan önce hoşlandığın adama odanın diğer tarafından bir iki saniye bak ve onu istediğini bilmesini sağla.

Yaramaz ve cilveli olduğu sürece , kalbini saniyeler içinde hızlandıracak ve her zaman işe yarayan adamlar için en heyecan verici şeylerden biri.

6. Saç

Bir kızın saçı son derece şehvetli bir varlıktır. Bir erkeği açmak ve çekmek için onunla pek çok şey yapabilirsiniz.

Seksi görünmek için ellerinizi boyunda gezdirebilir ya da aynı anda hem flört hem de nazlı davranmak için yüzünüzün yanındaki iplikleri bükebilirsiniz.^

7. Uzun bacaklar

Bir erkeği tahrik etmek istiyorsanız, topuklu ayakkabı giyerek bacaklarınızı vurgulayın. Ancak topuklu ayakkabılar konusunda rahat değilseniz, üzerinize tam oturan giysiler ve kısa etekler de sihrini ortaya çıkarır.

Bir çift feminen bacak, her zaman bir erkeğin dikkatini çeken bir şeydir ve onlardan uzaklaşırken bile erkekler için gerçek bir fiziksel dönüştür.^

8. Vücut eğimleri

Kum saati figürü, tüm erkeklerin bir kızda hayran olduğu karşı konulmaz bir varlıktır. Oldukça iyi bilinen adamlar için heyecan verici olaylardan biri.

Sonuçta, bir kadının daha geniş kalçaları, bir erkeğe içgüdüsel olarak üremeye hazır olduğunu söyleyen evrimsel bir işarettir – doğru ya da değil! Eğrilerinizi vurgulayın ve erkekler kesinlikle onlar tarafından açılacak.

9. Onu istediğinizi açıkça belirtin

Kadınlar olarak, bir erkeğe onlarla ilgilendiğimizi belli etmememiz gerektiğine inanmamız öğretildi. Ancak hem erkekler hem de kadınlar arzulanmak isterler .

Birine karşı cinsel duygular beslemenin yanlış bir tarafı yok. Senin ondan hoşlandığını bilmesi onun için sorun değil; senin onu istediğini bilmesi sorun değil. Ayrıca reddedilmekten korkmadığı için kendine daha çok güvenmesini sağlayacaktır.

10. Ona samimi iltifatlar edin

Hepimiz sevdiğimiz biri tarafından iltifat edilmeyi severiz; bize biraz ego desteği verir ve istenildiğimizi hissetmemizi sağlar. Ortakların birbirlerine birbirlerini istediklerini göstermeleri gerekir. Aksi takdirde, kıvılcım sönecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Sigma Erkek Kisilik Ozellikleri Nedir

Sigma Erkek Kişilik Özellikleri

Bir Kızla Nasıl Tanışılır

Bir Kızla Nasıl Tanışılır? Yeni Birilerle Tanışın