içinde ,

En Popüler 6 Erkek Cüzdan Stili

En Popüler 6 Erkek Cüzdan Stili

Kadınlar gibi erkeklerin de cüzdan konusunda tercihleri ​​vardır. Bu tercihler, malzemeden renge kadar her şeyi içerebilir. Kocanız, erkek kardeşiniz veya arkadaşınız için cüzdan arayan bir kadın olun, alışveriş yolculuğuna başlamadan önce mevcut stilleri bilmek çok önemlidir. Bu bilgi, hedeflenen alıcı için mükemmel cüzdanı bulmanızı sağlamada önemli bir rol oynayacaktır. Aşağıda, en popüler erkek cüzdan stillerinin bir listesini ve çok daha fazlasını keşfedeceksiniz.

En Popüler Erkek Cüzdan Stilleri

İki Katlı Cüzdan

Bifold Cüzdan
Photo by michael pollak

Çift katlı tasarım hem genç hem de yaşlı erkekler arasında son derece popülerdir. Bu cüzdanlar çeşitli renklerde, boyutlarda ve çeşitli bölmelerde mevcuttur. Ayrıca arka ve ön cep modelleri de mevcuttur. Çok pratik ve çekici olduğu için çift katlı bir cüzdanla gerçekten yanlış gidemezsiniz.

Üç Katlı Cüzdan

Üç Katlı Cüzdan
Photo by Georgia Peanut Commission

Birçok erkek çift katlı tasarımı tercih ederken, bazı pantolon ve gömlek cepleri için biraz hantal ve fazla büyük olabilir. Üç katlı stilin üç katı vardır, bu da onu daha kompakt ve çoğu pantolon ve gömlek cebi için uygun hale getirir. Bu tasarım aynı zamanda özellikle genç erkek nesli arasında çok popüler çünkü kredi kartları, kimlik kartları, nakit para ve fotoğraflar için bol miktarda bölme sunuyor.

Hedeflenen alıcı küçük cepli dar kot pantolon giyiyorsa, onlara en çok üç katlı cüzdan uyacaktır. İki katlı tasarımdan daha küçüktür, ancak yine de çok ihtiyaç duyulan aksesuarlar için bol miktarda alan sunar.

Klasik Deri Cüzdan

Klasik Deri Cüzdan
Photo by Kzoo Cowboy

Birçok erkeğin klasik kalmayı sevdiğini bilmelisiniz. Nostalji hissini severler. Deri bunu her şeyden daha iyi sunar. Bu yüzden birçok erkek klasik deri cüzdan kullanmayı tercih ediyor. Deri gerçekten şimdiye kadarki en iyi malzemelerden biridir. Oldukça uygun fiyatlı ve çok dayanıklıdır. Bunun üzerine, harika görünüyor. Deriye alerjiniz olmadığı sürece onu seveceksiniz. Sadece derinin su geçirmez bir cüzdan için iyi bir seçim yapmayabileceğini unutmayın. Maceracı olmayı planlıyorsanız, muhtemelen suya karşı biraz daha dayanıklı bir şeyle uğraşmak isteyeceksiniz.

Klasik bir deri cüzdanda nakit para, kartlar ve diğer önemli belgeleriniz için bol miktarda bölme olmalıdır.

Kart Tutucu

Kart Tutucu
Photo by UASHMAMA SRL

Minimalist olmak istiyorsanız, ince bir kart sahibine yatırım yapmak isteyeceksiniz. Bu her şeyden çok daha küçük. Üstelik ön veya arka cebinizde kolayca taşınabilir. Tek dezavantajı, kapasitenin büyük ölçüde azaltılacak olmasıdır. Yine de iyi bir kart sahibinin paranız ve kredi kartlarınız için bolca yeri olmalıdır. Yanlarında klips bulunan bu tür cüzdanları da bulabilirsiniz. Bu, yankesicilik yapmamak için kart tutucuyu pantolonunuza takmanızı mümkün kılar.

Telefon Kılıfı Cüzdanı

Telefon Kılıfı Cüzdanı

Bugün ve yaşta, neredeyse tüm erkekler bir akıllı telefon ve bir cüzdan taşıyor. Yani bir taşla iki kuş vurmayı düşünmelisin. Bunu bir akıllı telefon kılıfı cüzdanına yatırım yaparak yapabilirsiniz. Bu cüzdan türü, telefonunuzu ve kartlarınızı aynı anda tutacaktır. Bu, nakit para ve kart yuvası olan bir akıllı telefon kılıfından başka bir şey değil. Sadece bu tür cüzdanlara dikkat edin. Sonuçta, akıllı telefonunuzu geride bırakırsanız her şeyinizi kaybedersiniz.

Bu tür cüzdan hemen hemen her erkek için harika çalışır. Ancak, yüklerini hafifletmek isteyen Y kuşağı için en iyisi olabilir.

Seyahat Cüzdanı

Seyahat Cüzdanı
Photo by Ari Helminen

Gelecekte biraz seyahat etmeyi düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, daha fazla belge taşımanız gerekecek. Kredi kartlarına, nakit paraya ve pasaporta ihtiyacınız olacak. Başka öğelere de ihtiyacınız olabilir. Nereye gittiğine ve ne kadar kalmak istediğine bağlı. Bir seyahat cüzdanının resme girdiği yer burasıdır. Seyahat eden erkekler için özel olarak tasarlanmıştır ve çok sayıda avantaj sunar. Yeni başlayanlar için, bu tür cüzdanlarda bir kapatma fermuarı bulunur. Bu, sizin haberiniz olmadan kimsenin sizi kör olarak çalmamasını sağlayacaktır. Aynı zamanda, bir seyahat cüzdanı pasaportunuz için özel bir yere sahip olacaktır.

Çeşitli boyut ve şekillerde mevcutturlar. Bununla birlikte, çoğu seyahat cüzdanı oldukça küçük olma eğilimindedir. Bu nedenle, günlük kullanım için ideal değildirler. Bunun yerine seyahat cüzdanları, uzun bir mesafeye seyahat edecek ve pasaporta ihtiyacı olanlar için en iyisidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Bütçenizi Kontrol Etmek İçin İpuçları

2022 İçin En İyi Bütçe İpuçları

Centilmen Olma Rehberi

Centilmen Olma Rehberi