içinde ,

Kış İçin En Şık 5 Erkek Pantolonu

Kış İçin En Şık 5 Erkek Pantolonu
Kış İçin En Şık 5 Erkek Pantolonu

Beyler – çeşitlilik hayatın baharatıdır. Stil sahibi erkekler olarak gardırop seçimlerimizde onu taze tutmamız ve çeşitlilik göstermemiz gerekiyor. İsteyeceğiniz son şey, insanların sizin sürüyle birlikte hareket eden tek hileli bir midilli olduğunuzu düşünmesidir.

Yaz aylarında daha kolay – bir erkek onu sade şortlardan ve orada koyun giyen tişörtlerden ayırmaya yardımcı olan parlak renkler ve ilginç desenler giyebilir.

Soğuk aylar geldiğinde bu farklı bir hikaye. Çoğu erkeğin gardırop seçenekleri daha sınırlı hale geliyor ve herkes aynı görünmeye başlıyor.

Bugünün makalesinde, kış pantolonu oyununu bir sonraki seviyeye yükseltmek için çeşitliliğin gücünden yararlanmak için her erkeğin bu kış denemesi gereken şık erkek pantolonlarını ele alıyoruz .

1. Yün Karışımlı Takım Pantolonu

Yün Karışımlı Takım Pantolonu
Yün Karışımlı Takım Pantolonu

Yılın son aylarında erkek giyim mağazaları keten gibi daha ince kumaşlardan uzaklaşmaya ve daha kalın malzemelere yönelmeye başlıyor.

Yün karışımlı pantolona girin – terzinin yılın daha soğuk aylarında üşüyen bacaklara cevabı.

Kısacası – yün karışımlı giysiler sıcaklık sağlar. Tipik olarak yün, hibrit bir malzeme oluşturmak için Polyester veya doğal pamuk gibi sentetik kumaşlarla karıştırılır. Yün karışımından yapılan pantolonlar, polyester/pamuk farklı giyilebilirlik özelliklerine ve yünün sıcaklığına sahiptir.

Yün karışımlı pantolon genellikle kış ayları için daha resmi bir seçenek olarak kabul edilir. Ancak bu, tam bir takım elbise giymeniz gerektiği anlamına gelmez. Birçok erkek, yünlü bir pantolonu bir polo üst veya kaşmir kazak ile giydiğinde harika görünüyor. Akıllı gündelik Noel partisi veya kış randevu gecesi için harika bir seçenek.

2. Dar Kesim Kadife Pantolon

Dar Kesim Kadife Pantolon
Dar Kesim Kadife Pantolon

Kadife pantolonlar – veya ‘Kordonlar’ – erkekler tarafından onlarca yıldır giyilmektedir. Tipik olarak, kordonlar normal pantolonlardan daha kalındır ve bacakta biraz daha bol durur.

Artık birçok erkeğin kadife pantolonları eski moda olarak gördüğünü biliyorum. 70’lerde trendlerdi… harika bir stil anlayışına sahip oldukları tam olarak bilinmeyen bir on yıl. Çok fazla kahverengi ve turuncu beyler – daha fazlasını söylememe gerek var mı?

Ancak – fitilli kadife pantolonlar, kışa dayanıklı, şık erkek pantolonları arayan erkekler için harika bir seçenek olabilir. 70’lerin görünümünden kaçınmak için – bir çift iyi oturan, ince bacaklı kordon satın alın. Parlak renklerden ve bol kesimlerden kaçınmaya çalışın. İyi dikilmiş fitilli kadife pantolonlar, resmi pantolonlar ve gündelik kot pantolonlar arasında mükemmel bir orta zemindir.

3. Koyu Renkli Kot

Koyu Renkli Kot
Koyu Renkli Kot

Masadaki kartlar beyler – Kışın kot pantolon giymeyin demiyorum. Onlar bir klasik ve bir yüzyıldan fazla bir süredir stil sahibi erkeklerin gardırobunda temel bir parça olarak kabul ediliyorlar. Soğuk aylar için şık erkek pantolonları listeme kot pantolonları dahil etmemek sorumsuzluk olur.

Ancak – bir yakalama var. Herhangi bir giyim eşyasında olduğu gibi, soğuk aylarda kot pantolon giyerken harika görünmenin anahtarı, uyum ve renkten nasıl yararlanılacağını öğrenmektir.

Kış gelince daha koyu renklere ve dar-düz kesimlere yönelmenizi tavsiye ederim. Yaz aylarında, erkeklerin daha parlak ve daha sıcak olması için daha parlak ve daha açık renkler giymesi yaygındır. Öte yandan, hava daha soğuk ve daha az canlı olduğu için kışın daha koyu ve daha derin renkler daha yaygındır. Lacivert, gri ve hatta siyah kot pantolonları deneyin.

Kalıpla ilgili olarak – güvenli bir bahis, bol veya dar olmayan kot pantolonları seçmektir. Dar ve düz kesim, klasik düz paçaya modern bir yorum getiriyor. Bu kesim normal kesim kotlardan biraz daha dik duruyor ama Yoga pantolonlarıyla karıştırılacak kadar ince değil.

4. Şık Chinolar

Şık Chinolar
Şık Chinolar

Bir erkek tüm yıl boyunca farklı tipte chinolar giyebilir – yüzlerce farklı renkte gelirler ve çok sayıda farklı malzemeden yapılabilirler.

Soğuk havalar kapıyı çaldığında – sert ve kalın bir chino giymeniz önemlidir. Yaz aylarında ise daha ince chinos giymek mümkündür. Ancak, bunlar daha soğuk mevsimlerde elementlere maruz kalmaktan zarar görebilir.

Çinliler son birkaç yılda çok yol kat etti. Daha dayanıklı pantolonların kumaşlarından yararlanırken geleneksel tasarımın smart-casual stilini koruyan hibrit chino’lar elde etmek artık mümkün.

Jean-chinos, son yıllarda piyasaya çıktı – kotun daha kalın kumaşını chino’nun daha resmi kesimiyle birleştiren bir giysi. Bunları bir düğünde giymenizi tavsiye etmesem de, soğuk iklimler söz konusu olduğunda daha sıcak bir chino seçeneği isteyen erkekler için harika bir seçenek olabilirler.

5. Termal Astarlı Pantolon

Termal Astarlı Pantolon
Termal Astarlı Pantolon

Soğuk havalar için termal astarlı pantolonlar
Termal astarlı pantolonlar, kış aylarında sıcaklık söz konusu olduğunda büyük köpeklerdir. Bunlar, daha soğuk iklimlerde yaşayan erkeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış pantolonlardır.

Tipik olarak, termal astarlı pantolonlar, dayanıklılık ve sıcaklık için mükemmel olan bir pamuk-polyester karışımına sahiptir – bu pantolonu, soğuk iklimlerde stili artırmak için mükemmel hale getirir.

Bu giysiler aynı zamanda Triko astar olarak bilinen özelliğe sahiptir. Bir kumaş olarak Triko, bir tarafı dokulu, diğer tarafı pürüzsüz olan benzersiz bir zikzak dokumayla dikilir. Bu, içte yumuşak, dışta dayanıklı, rahat ama dayanıklı bir astar oluşturur.

Bir uyarı – termal astarlı pantolonlarınızı dikkatli seçin. Termal pantolonlar bazen ‘iş giysisi’ olarak sınıflandırılır. Tipik olarak, iş kıyafetleri stilden çok işlevsellik için üretilmiştir – yüksek görünürlüklü malzemeden yapılmış olabilirler veya rahatsız etmeyen ekstra ceplere sahip olabilirler. Satın alırken termal astarlı pantolonunuzun bedene tam oturmasına, monoton olmasına ve paçalarında çok fazla cep olmamasına dikkat edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Hakan Seymen

Ben Erkek Modu'nun kurucusu Hakan Seymen. Ben Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji mezunu olan bir psikoloğum. Erkek stili üzerine yoğun araştırmalar yapmaktayım ve erkeklerin daha iyi giyinmesine yardımcı olmak için makaleler oluşturuyorum.

Erkekler İçin Günlük Kıyafet Seçimi

Erkekler İçin Günlük Kıyafet Seçimi

2022de-En-Seksi-10-Erkek-Kolonyasi

2022’de En Seksi 10 Erkek Parfümü